Toogler

Spravodajca UNIZA - univerzitný časopis - 10-11/2021 -  ZLATÉ KRÍDLA ZÍSKAL ING. FRANTIŠEK JŮN, CSC. Článok si môžete prečítať tu.


Hospodárske Noviny - 22. septembra 2021 -  Mladá Slovenka pilotuje Boeing. Celý článok si môžete prečítať tu.


#FUTURE PODCASTY - 4/2020 - "Lietanie je o sebadisciplíne, nepodstatné myšlienky musím zahnať". Podcast si môžete vypočuť tu.


Letectví a Kozmonautika - 4/2018 - Tisícky odborníkov vyšli do praxe za viac ako polstoročie zo Žilinskej univerzity v Žiline. Absolventi Katedry leteckej dopravy sa uplatnili v leteckých spoločnostiach, vo výrobných fi rmách či vo vede a výskume doma i v zahraničí. Článok si môžete prečítať tu.


Spravodajca UNIZA - univerzitný časopis - 1/2018 - "Má hodnosť kapitána a na nebi svoju hviezdu. K lietaniu sa dostal cez zlomeninu nohy a už nikdy netúžil robiť nič iné. Po vysokej škole chcel pracovať v Československých aerolíniách, ale rozmyslel si to a na desiatky rokov sa upísal vzdelávaniu budúcich letcov. O výcviku pilotov, Letisku Žilina, ale aj o karamboloch vo vzduchu sme sa rozprávali s prof. Ing. Antonínom Kazdom, CSc." Článok si môžete prečítať tu.


Letectví a Kozmonautika - 3/2017 - Vzdelávanie má ísť s dobou - Vedúci Katedry leteckej dopravy prof. Ing. Andrej Novák, PhD. Článok si môžete prečítať tu.


Letectví a Kozmonautika - 12/2014 - Univerzita pre let do života. Článok si môžete prečítať tu.


Estavisa - Cesta do USA - Ako sa stať profesionálnym pilotom: https://estavisa.sk/ako-sa-stat-profesionalnym-pilotom


Trend - Roztiahli krídla a odleteli - O absolventkách Katedry leteckej dopravy: https://index.sme.sk/c/20330103/roztiahli-kridla-a-odleteli.html


Trend - Ekonomický časopis Trend sa rozprával s profesorom Vu Duong: Prvý krok smerom k biznisu musia spraviť univerzity: http://ekonomika.etrend.sk/ekonomika-slovensko/vu-duong-prvy-krok-smerom-k-biznisu-musia-spravit-univerzity.html


 

Image
Zatvoriť