Obrázok kontaktu
Doktorand na Katedre leteckej dopravy
Kancelária: BF 201

Téma dizertačnej práce

Štúdia ukazateľov hodnoty a hodnotenia vzdušného priestoru a vplyv zmien vzdušné priestoru na ne

Karol GŐTZ začal študovať doktorandské štúdium ako bývalý študent Katedry leteckej dopravy. Počas jeho predošlých štúdií strávil dva roky pracujúc pre Českého poskytovateľa leteckých navigačných služieb – ŘLP ČR s.p. a pre spoločnosť Airbus. Posledné 3 roky strávil ako profesionálny analytik pre konzultantskú spoločnosť Winsland. Preto dokáže priamo študentom prinášať svoje viac ako 5 ročné pracovné a praktické skúsenosti z oblasti letectva a Manažmentu Leteckej Prevádzky spolu s duchom medzinárodnej skúsenosti a otvorenosti. Jeho excelentné analytické schopnosti spolu s profilom vedca sú u neho vysoko vážené ako pri konzultačnej činnosti, tak na univerzitnej úrovni.

Vzdelanie

2014 – trváPhD. študent, Žilinská univerzita, Fakulta prevádzky a ekonomiky dopravy a spojov, Katedra leteckej dopravy
2010 - 2012Inžinier, FPEDAS, KLD
2009 - 2010Riadiaci letovej prevádzky – Študent, Řízení letového provozu České republiky státní podnik